אודות אלעד מערכות

אלעד מערכות תוכנה בע"מ מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים ופתרונות בתחום טכנולוגיות המידע. החברה אשר נוסדה ב- 1982, מעסיקה כ- 850 עובדים ומפעילה מרכזי פיתוח תוכנה בת"א ובירושלים. אלעד מערכות שמה דגש על שירות אישי לצד איכות ללא פשרות ובמסגרת זו מקפידה על סטנדרטים מחמירים של איכות ומחזיקה בתקני ISO 9001:2000 ו- ISO 90003:2004 בתחומי תכנון ופיתוח מערכות מידע ממוחשבות, שירותי תמיכה ושירותי מיקור חוץ. החברה, שנבחרה לשותף השנה של מיקרוסופט ישראל, ושנתיים ברצף חברה במועדון שותפים ייחודי הנקרא Microsoft President's Club המהווה 5% משותפי מיקרוסופט בעולם, מתמחה בפתרונות מיקרוסופט (בדגש על SharePoint ו- Dynamics CRM) ומהווה חלק מקבוצת אלעד, אשר בבעלותה מספר חברות מובילות נוספות בתחום טכנולוגיות המידע.

מודל הפעילות של אלעד מערכות

אלעד מערכות מציעה ללקוחותיה שירותים ופתרונות, מקצה לקצה, תוך שימוש במגוון טכנולוגיות. אנו מלווים את הלקוחות, לכל אורך הדרך, החל משלב הייעוץ, דרך פיתוח תוכנה, יישום, הדרכה והטמעה, ועד מתן תמיכה מקיפה, שירותי מיקור חוץ ושירותים מנוהלים. המודל התלת-ממדי שאנו מציעים, הכולל - שירותים, תחומי התמחות, טכנולוגיות- יוצר שילובים ייחודיים הבונים יחדיו תחומי ידע והתמחויות ממוקדות, ומקנים לנו את היכולת להתמודד עם הצרכים המגוונים והמשתנים של לקוחותינו.

פעילות אגף ECM

כחלק מכלל פעילותה של אלעד מערכות קיים אגף ה- ECM (Enterprise Content Management) העוסק בהקמה, פיתוח ותחזוקה של פתרון ניהול המסמכים מבית אלעד מערכות תוכנה (ShareDocs / ShareDocs Online) על גבי פלטפורמת SharePoint. אלעד מערכות הינה שותף זהב של מיקרוסופט בתחום זה ובעלת ניסיון של למעלה מ- 12 שנים בתחום ה- ECM. צוות המומחים של אגף ה- ECM כולל מומחי תשתיות SharePoint, מומחי בסיסי נתונים, מנהלי פרויקטים, מפתחים, צוות תמיכה והדרכה.